Podrobná cesta do přístaviště Orlík – Popelíky

GPS poloha: 49.6015931N, 14.1884003E

Pokud pojedete směrem od Prahy, tak po sjezdu z dálnice D4 pokračujte dále po silnici č.4. Po 9 km u obce Těchařovice na křižovatce odbočte doleva směr Orlická přehrada / hráz / nebo směr obec Bohostice.  Od křižovatky pojedete cca 11 km až se dostanete na hráz přehrady. Tu přejedete a po cca 600 m uvidíte v levostranné zatáčce sjezd do kempu Popelíky. Je zde umístněná větší cedule vybledlé žluté barvy, ale je špatně vidět mezi stromy. Pozor sjezd z hlavní cesty do kempu je prudce dolů k recepci.

Pojedete-li z jihu od Písku, Strakonic, tak odbočte též na křižovatce u obce Těchařovice. Ale do prava leva směr Orlická přehrada / hráz / nebo směr obec Bohostice. Dále, jak je výše uvedeno.

Pojedete-li od východu přes Krásnou horu nebo Kovářov, tak jeďte na obec Milešov a dále směr Příbram, Orlická přehrada / hráz / . Po 3 km si hlídejte odbočku do kempu, která není z této strany vidět. Pokud přejedete tak se pohodlně dá otočit u hráze a vrátit se k odbočce.

V kroužku je zobrazen kemp a směry příjezdových cest.

Na vrátnici autokempu nahlaste, že jedete na hausbót. Vysvětlí Vám, kde se půjčovna nachází, ale též po vás budou chtít poplatek obci od 80 Kč za den a auto.

Plánek autokempu Popelíky

Hlavní křižovatka v kempu se šipkami kudy jet

Jste na místě. Auta si prosím zaparkujte tak, ať se vás na tento plácek vejde co nejvíce.