LIPNO

LIPNO – patří mezi české “nej” a je právoplatně označované jako “české moře”. Jedná se o největší vodní plochu v ČR. Na své si tu přijde každý. Svůj pobyt na lodi si můžete zpříjemnit návštěvou místní přírody, cykloturistikou, můžete se vydat na “Stezku korunami stromů” nebo vyrazit na okolní hrady a zámky – za návštěvu stojí určitě zámek Hluboká, Český Krumlov a spousta jiných.

Přestože Lipno není splavné s Vltavou, nebudete mít nouzi o to, kam plout. Na jeho březích najdete přístavy s možností různých aktivit. Celková délka nádrže je zhruba 42 km, takže obeplout celou nádrž Vám zabere několik dnů. Lipno má dokonce i svůj ostrov nazývaný Tajvan, kde si můžete užít chvíle “mimo civilizaci”.

Marina Lipno 

Plavba začíná a končí v Lipně nad Vltavou, kde lodě kotví. Tzv. MARINA LIPNO patří jednoznačně mezi největší a nejlépe vybavené přístavy na Lipně. Celková atmosféra přístavu ve Vás vyvolá pocit jako byste ani nebyli v Česku.

Vyšší standard lodí

Sesterské lodě Sarah a Ellen svým vybavením dosahují vyšších standardů. Na jejich řízení nepotřebujete ŽÁDNÉ OPRÁVNĚNÍ a samozřejmostí je zaškolení před samotným vyplutím.

LODĚ SARAH A ELLEN

Lodě Sarah a Ellen

4 – 6 osob

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

Ať už plánujete víkendový nebo týdenní pobyt, oblast Lipna nabízí NEPŘEBERNÉ MNOŽSTVÍ AKTIVIT i mimo plavbu samotnou. Je to ideální místo, kde strávit letní dovolenou.