VLTAVA A LABE 2018-12-10T18:26:02+00:00

LODĚ NA VLTAVĚ A LABI

PROČ VLTAVA A LABE?
+ Dlouholetá tradice plavby
+ Rozmanitá škála plavebních tras
+ Plavbu můžete spojit s návštěvou historické Prahy

ČECHY – zabírají největší část České republiky a zároveň v nich pramenní naše dvě největší řeky – Vltava a Labe. Nádherné řeky se staletou historií a tradicí plavby. Lodě typu Viking a Tarpon vypravujeme z Prahy, “matky měst”, a můžete plout jak na sever směrem k německým hranicím, tak i na jih od Prahy. Člun Krajánek vyplouvá z vltavské kaskády (viz detaily plavidel).

Rozmanité plavební trasy

Plavební trasy jsou velmi rozmanité a lze je libovolně kombinovat podle délky pobytu. Celkový rozsah plavby, který lze na těchto řekách uskutečnit je ZHRUBA 600 KM. Turistická infrastruktura přiléhající k vodní cestě nabízí dostatek služeb a možných cílů výletů. Vzhledem k tradici plavby a z toho vycházející plavební kultury, lze právem považovat tyto řeky u nás za KRÁLOVNY VODNÍCH CEST, srovnatelné s vodními cestami v zahraničí.

Laťka je vysoká

Plavidla na Vltavě a Labi nabízejí to nejlepší, co je možné v rekreační plavbě v ČR poskytnout. Běžný standard je elektrické osvětlení, lednice, tekoucí voda, splachovací marine WC atd. SÍŤ KVALITNÍCH PŘÍSTAVŮ s možností rozsáhlých služeb vznikla postupným vývojem za několik posledních desetiletí.

Auta vždy bezpečně zaparkovaná

V každém domovském přístavu máte možnost nechat AUTO BEZPEČNĚ ZAPARKOVANÉ během Vaší plavby. Parkování automobilů se pak dále řídí podle podmínek provozovatelů parkovacích míst.

Nepotřebujete oprávnění

K řízení níže nabízených lodí nepotřebujete vlastnit ŽÁDNÉ OPRÁVNĚNÍ. U lodí typu Charlotte, Adele a Victoria, však doporučujeme, alespoň u jednoho člena posádky, základní znalost a zkušenost v ovládání rekreačních plavidel s podobnými parametry.

LOĎ KRAJÁNEK 600

Loď Krajánek na Orlíku

2 – 4 osoby

LOĎ KRAJÁNEK 670

2 – 4 osoby

HAUSBÓT
NAVIS

Vizualizace projektu

4 – 6 osob

LOĎ
CHARLOTTE

Loď Charlotte

6 – 8 osob

LOĎ ADELE

Loď Adele

6 – 8 osob

LOĎ VICTORIA

Loď Victoria

6 – 8 osob

CzechEnglishGerman