Loading...
Podmínky pronájmu 2018-05-23T20:33:02+00:00

Snažíme se, aby tyto informace byly co nejkratší, za to nejvýstižnější.

Objednávka a platba

Objednat si pobyt na lodi můžete kdykoli. Objednávky přijímáme jak EMAILEM, tak i TELEFONICKY. Jsme tu pro Vás denně od osmé ranní do osmé večerní (na Vaše emaily můžeme reagovat i mimo tento čas, ale ani my nepracujeme non-stop, proto prosíme o trpělivost). Jakmile Vám potvrdíme objednávku emailem, stává se platnou. V potvrzovacím emailu Vás zároveň požádáme o uhrazení rezervační platby. Ta se vkládá nebo převádí na daný účet. Po obdržení rezervační částky se stává rezervace závaznou.

Na základě všech formalit Vám zašleme podrobné informace související s pobytem a Vy se už můžete těšit na Vaši plavbu.

Zrušení objednávky – pobytu

Bude nás to sice mrzet, ale Vaši objednávku můžete kdykoliv zrušit. Samozřejmě bez udání důvodů. Ke zrušení dojde v den, kdy zprávu obdržíme. Musíme Vás ale upozornit, že v takovém případě si můžeme účtovat STORNO POPLATKY (můžou se lišit u každého plavidla).

Jejich výše se počítá z celkové ceny pobytu, a také záleží, kdy Vaši zprávu o zrušení obdržíme.

V některých případech, jako například při živelných pohromách, můžeme Vaši objednávku zrušit i z naší strany. Naší povinností ale je Vás co nejdříve informovat.

Obecně platí, ať objednávku chcete zrušit Vy nebo musíme my, že Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Proto se budeme vždy snažit najít tu nejvhodnější alternativu pro obě strany.

Ochrana osobních údajů

S Vašimi osobními údaji nakládáme podle nařízení EU o ochraně osobních údajů (GDPR). Používáme je pouze pro účely vyřízení Vaší objednávky. Způsob nakládání s Vašimi údaji se nijak zásadně nemění, standardů obsažených v tomto nařízení jsme se drželi i v minulosti.

Připojili jsme se k etickému kodexu pronajímatelů říčních lodí

Tento etický kodex byl připraven na podzim 2010 jako soupis pravidel pro SERIÓZNÍ PRONÁJEM říčních lodí. Společnosti, které kodex sepsaly, fungují podle těchto zásad již od začátku svých aktivit v pronájmu lodí a vyzvaly ostatní společnosti se stejným oborem činnosti, aby se k tomuto etickému kodexu připojily nejen jeho zveřejněním, ale především NAPLŇOVÁNÍM níže uvedených ZÁSAD.

Seriózní pronajímatel říčních lodí:

  • Nabízí zákazníkovi pouze lodě, které může jako pronajímatel zajistit.
  • Nabízí zákazníkovi pouze lodě z loděnic, se kterými má jako pronajímatel smlouvu.
  • Nabízí zákazníkovi vždy lodě za ceny shodné s cenami při pronájmu přímo v loděnici.
  • Nabízí zákazníkovi lodě s veškerými slevami shodnými se slevami při pronájmu v loděnici.
  • Poskytuje zákazníkovi maximální možné informace o lodích a podporu při jeho plavbě.
  • Vyřídí bez odkladu případné storno lodě či eventuální reklamaci pronájmu lodě.
  • Nevymezuje se vůči ostatním agenturám tzv. podhazováním ceny (viz sliby „garance nejnižší ceny“ apod.), ale především kvalitou svých služeb, které je možné do budoucna poskytovat a zkvalitňovat jen při zachování standardních agenturních provizí.
CzechEnglishGerman