Přeskočit na navigaci

Lodě na Vltavě a Labi

PROČ VLTAVA A LABE?
   + Dlouholetá tradice plavby
   + Rozmanitá škála plavebních tras
   + Plavbu můžete spojit s návštěvou historické Prahy

ČECHY – zabírají největší část České republiky a zároveň v nich pramenní naše dvě největší řeky – Vltava a Labe. Nádherné řeky se staletou historií a tradicí plavby. Lodě typu Viking a Tarpon vypravujeme z Prahy, “matky měst”, a můžete plout jak na sever směrem k německým hranicím, tak i na jih od Prahy. Člun Krajánek vyplouvá z vltavské kaskády (viz detaily plavidel). 

Rozmanité plavební trasy

Plavební trasy jsou velmi rozmanité a lze je libovolně kombinovat podle délky pobytu. Celkový rozsah plavby, který lze na těchto řekách uskutečnit je ZHRUBA 600 KM. Turistická infrastruktura přiléhající k vodní cestě nabízí dostatek služeb a možných cílů výletů. Vzhledem k tradici plavby a z toho vycházející plavební kultury, lze právem považovat tyto řeky u nás za KRÁLOVNY VODNÍCH CEST, srovnatelné s vodními cestami v zahraničí.

Laťka je vysoká

Plavidla na Vltavě a Labi nabízejí to nejlepší, co je možné v rekreační plavbě v ČR poskytnout. Běžný standard je elektrické osvětlení, lednice, tekoucí voda, splachovací marine WC atd. SÍŤ KVALITNÍCH PŘÍSTAVŮ s možností rozsáhlých služeb vznikla postupným vývojem za několik posledních desetiletí.

Auta vždy bezpečně zaparkovaná

V každém domovském přístavu máte možnost nechat AUTO BEZPEČNĚ ZAPARKOVANÉ během Vaší plavby. Parkování automobilů se pak dále řídí podle podmínek provozovatelů parkovacích míst. 

Nepotřebujete oprávnění

K řízení níže nabízených lodí nepotřebujete vlastnit ŽÁDNÉ OPRÁVNĚNÍ. U lodí typu Viking a Tarpon však doporučujeme, alespoň u jednoho člena posádky, základní znalost a zkušenost v ovládání rekreačních plavidel s podobnými parametry.

 

2 - 4 osoby

Kliknutím přejdete na kajutový člun Krajánek k pronájmu nejen na vltavské kaskádě

Ćlun Krajánek

 

4 - 5 osob

Obytná loď Viking 800

Loď Viking 800

 

4 - 6 osob

Obytná loď Viking 1000

Loď Viking 1000

         

7 - 9 osob

Loď Tarpon 37 N 

 

10 - 12 osob

Loď Tarpon 42 A


Nenechávejte si to pro sebe. 

sdílejte, anebo doporučte svým známým

pobytove lode pobytove lode pobytove lode pobytove lode pobytove lode