Přeskočit na navigaci

Lodě na Lipně 

PROČ NA LIPNO?
   + Rekreační oblast
   + Sporotvní i kulturní vyžití v blízkém okolí jezera
   + Plavba na jezeře má své kouzlo 

LIPNO - patří mezi české "nej" a je právoplatně označované jako "české moře". Jedná se o největší vodní plochu v ČR. Na své si tu přijde každý. Svůj pobyt na lodi si můžete zpříjemnit návštěvou místní přírody, cykloturistikou, můžete se vydat na "Stezku korunami stromů" nebo vyrazit na okolní hrady a zámky - za návštěvu stojí určitě zámek Hluboká, Český Krumlov a spousta jiných. 

Přestože Lipno není splavné s Vltavou, nebudete mít nouzi o to, kam plout. Na jeho březích najdete přístavy s možností různých aktivit. Celková délka nádrže je zhruba 42 km, takže obeplout celou nádrž Vám zabere několik dnů. Lipno má dokonce i svůj ostrov nazývaný Tajvan, kde si můžete užít chvíle "mimo civilizaci". 

Marina Lipno 

Plavba začíná a končí v Lipně nad Vltavou, kde lodě kotví. Tzv. MARINA LIPNO patří jednoznačně mezi největší a nejlépe vybavené přístavy na Lipně. Celková atmosféra přístavu ve Vás vyvolá pocit jako byste ani nebyli v Česku. 

Vyšší standard lodí

Sesterské lodě Sarah a Ellen svým vybavením dosahují vyšších standardů. Na jejich řízení nepotřebujete ŽÁDNÉ OPRÁVNĚNÍ a samozřejmostí je zaškolení před samotným vyplutím. 

Nebudete se nudit

Ať už plánujete víkendový nebo týdenní pobyt, oblast Lipna nabízí NEPŘEBERNÉ MNOŽSTVÍ AKTIVIT i mimo plavbu samotnou. Je to ideální místo, kde strávit letní dovolenou. Podívejte se do naší interaktivní mapy na tipy nejen kde kotvit, ale i kam vyrazit. 

 

  2 - 6 osob

Lodě Sarah a Ellen


 

Interaktivní mapa přístavišť na Lipnu.   

 

Na co se můžete těšit

 

Nenechávejte si to pro sebe. 

sdílejte, anebo doporučte svým známým

pobytove lode pobytove lode pobytove lode pobytove lode pobytove lode