Přeskočit na navigaci

Lodě na Lipně 

PROČ NA LIPNO?
   + Rekreační oblast
   + Sporotvní i kulturní vyžití v blízkém okolí jezera
   + Plavba na jezeře má své kouzlo 

LIPNO - patří mezi české "nej" a je právoplatně označované jako "české moře". Jedná se o největší vodní plochu v ČR. Na své si tu přijde každý. Svůj pobyt na lodi si můžete zpříjemnit návštěvou místní přírody, cykloturistikou, můžete se vydat na "Stezku korunami stromů" nebo vyrazit na okolní hrady a zámky - za návštěvu stojí určitě zámek Hluboká, Český Krumlov a spousta jiných. 

Přestože Lipno není splavné s Vltavou, nebudete mít nouzi o to, kam plout. Na jeho březích najdete spoustu přístavů s možností různých aktivit. Celková délka nádrže je zhruba 42 km, takže obeplout celou nádrž Vám zabere několik dnů. Lipno má dokonce i svůj ostrov nazývaný Tajvan, kde si můžete užít chvíle "mimo civilizaci". 

Marina Lipno 

Plavba začíná a končí v Lipně nad Vltavou, kde lodě kotví. Tzv. MARINA LIPNO patří jednoznačně mezi největší a nejlépe vybavené přístavy na Lipně. Celková atmosféra přístavu ve Vás vyvolá pocit jako byste ani nebyli v Česku. 

Vyšší standard lodí

Sesterské lodě Sarah a Ellen svým vybavením dosahují vyšších standardů. Na jejich řízení nepotřebujete ŽÁDNÉ OPRÁVNĚNÍ a samozřejmostí je zaškolení před samotným vyplutím. 

Nebudete se nudit

Ať už plánujete víkendový nebo týdenní pobyt, oblast Lipna nabízí NEPŘEBERNÉ MNOŽSTVÍ AKTIVIT i mimo plavbu samotnou. Je to ideální místo, kde strávit letní dovolenou. Podívejte se do naší interaktivní mapy na tipy nejen kde kotvit, ale i kam vyrazit. 

 

  2 - 6 osob

Lodě Sarah a Ellen


 

Využijte naši interaktivní mapu a podívejte se na naše tipy.   

Na co se můžete těšit?

pobytove lode pobytove lode pobytove lode pobytove lode pobytove lode