Přeskočit na navigaci

Kolem s kolem

Máte rádi CYKLOTURISTIKU? Pak spojte pobyt na lodi s vyjížďkou na kole. Cyklostezky okolo vodních cest jsou vesměs rovinaté, vhodné i pro občasné jezdce. Navíc na kole máte možnost navštívit místa, která z vodní hladiny neuvidíte.

Na kole okolo Baťova kanálu

Baťův kanál je lemován cyklostezkou dlouhou více jak 80km. Na ni dále navazují další cyklostezky, a tak máte možnost navštívit i jeho širší okolí. Na své si přijdou jak rodiny s dětmi, tak senioři nebo náročnější jezdci. Vyberte si podle svého gusta.  

Vydejte se za poznáním

Vydejte se za vínem

Doporučujeme

Jednodenní cyklovýlet po asfaltových cyklostezkách v délce až 70km. Místa, která stojí za to vidět.

Start: Veselí nad Moravou/přístav - tady zakotvíte loď a pokračujete na kolech - Ostrožská Nová Ves/těžební jezera - Kunovice/Letecké muzeum - Uherské Hradiště/historické centrum - Velehrad/Bazilika Nanebevzetí Panny Marie - Modrá/Archeoskanzen - Salaš/rozhledna a zpět

Trasu si můžete zkrátit v kombinaci s jízdou vlakem.

Pro podrobnější naplánování jakékoliv cyklotrasy můžete využít aplikace cykloserver.cz.

Využijte půjčovnu kol

Kola si můžete vzít na loď vlastní nebo si je jednoduše půjčit. Využijte služeb půjčovny kol ČD ve Veselí nad Moravou vzdálené od přístavu cca 1,5 km. Kola v půjčovně se pohybují cenově 160 - 250 Kč/den a je vhodné si je rezervovat několik dnů předem.

 

Rádi Vám dáme tipy nebo poradíme s konkrétní trasou.

   Chci poradit
 

Sdílejte, nebo doporučte svým známým

 

pobytove lode pobytove lode pobytove lode pobytove lode pobytove lode