BAŤŮV KANÁL 2019-01-07T20:22:14+00:00

BAŤŮV KANÁL

SLOVÁCKO – to je region proslulý dobrým vínem, cykloturistikou a milými a pohostinnými lidmi. Při plavbě na Baťově kanále poplujete romantickými kouty přírody, můžete se zastavit na sklenku vína, zavítat do vinného sklepa, nebo zakotvit a projet místní cyklostezky. Zkrátka tu jednoduše zapomenete na každodenní shon.

Baťův kanál nabízí prožití dovolené na vodní cestě postavené podle vzoru francouzských kanálů. Na obytných lodích se můžete plavit v úseku Otrokovice – Skalica (SK) o celkové délce přibližně 60 km, s převýšením 18,6 m a s 13 plavebními komorami.

Atraktivní oblast plavby s bezpečným zázemím v přístavu

Lodě vypravujeme z nejkrásnější oblasti Baťova kanálu, z přístavu Sudoměřice – Výklopník. Pro vaše jednodušší plánování plavby a pobytu se navíc vždy termíny shodují s provozní dobou plavebních komor. Při pobytu na lodi můžete AUTO BEZPLATNĚ ZAPARKOVAT v přístavu. Personál je přítomný 24 hodin denně a na auta průběžně dohlíží.

Rybaření při pobytu na Baťově kanále

Pokud jste nadšeným rybářem, můžete rybařit i při Vaší plavbě. Podmínkou je, že musíte být členem rybářského svazu, a zároveň mít zakoupenou povolenku pro místní vody. Ta je k dostání v rybářském svazu ve Strážnici. Lovit je povoleno ale pouze z břehu, nikoliv z lodi.

Vyzkoušené lodě

Předchozími sezónami prověřené a vybavené vším potřebným, co je k vícedenní plavbě a pobytu potřeba. K řízení NEPOTŘEBUJETE ŽÁDNÉ OPRÁVNĚNÍ. Samozřejmostí je zaškolení před plavbou.

Možnost přepravy jízdních kol na lodích

Obytné lodě – doporučujeme maximálně 3 jízdní kola
Hausbót Karavela – doporučujeme maximálně 4 jízdní kola

LODĚ TYPU EMMA

3 – 4 osoby

HAUSBÓT KARAVELA

Hausbót Karavela v přístavišti Vnorovy

4 – 6 osob

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

NÁDHERNÁ PŘÍRODA

AKTIVITY PRO TĚLO I DUCHA

HISTORICKÉ VINNÉ SKLEPY

K plavbě po Baťově kanálu mnohdy neodmyslitelně patří návštěva vinných sklepů Plže v Petrově. Při návštěvě dodržujte nepsaná pravidla vinné etiky.

DESATERO NÁVŠTĚVNÍKA VINNÉHO SKLEPA

VYUŽIJTE NAŠI INTERAKTIVNÍ MAPU A PODÍVEJTE SE, CO PŘI PLAVBĚ MŮŽETE ZAŽÍT.

CzechEnglishGerman